آرشیو خدمات

ما در “دفتر ترجمه رسمی آینده” از سال 93 فعالیت خود را آغاز کرده‌ایم و با افتخار تنها دفتر ترجمه ایم که به تمامی زبان‌ها خدمات ترجمه ارائه می‌دهد.
در دفتر ترجمه رسمی ما، ارائه خدمات ترجمه رسمی و غیررسمی در زمینه‌های مختلف از جمله حقوقی، تجاری، فنی، پزشکی و … انجام می‌شود. خدمات ترجمه رسمی ما شامل ترجمه مدارک هویتی از جمله سند تولد، شناسنامه، کارت ملی، رزومه، گواهینامه و …، مدارک تحصیلی، مدارک شغلی و … می‌باشد. همچنین، ما به عنوان یک دفتر ترجمه رسمی، “تاییدیه‌های مورد نیاز از سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف” را نیز برای مشتریان خود اخذ می‌کنیم.
فیلتر

در دفتر ترجمه رسمی ما، از مترجمین حرفه‌ای و با تجربه در زمینه ترجمه استفاده می‌شود تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم. هدف ما این است که با ارائه خدمات با کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، رضایت مشتریان خود را به دست آورده و در یاد ایشان به عنوان همراه و همقدمی مطمئن در مسیر رشد و پیشرفت زندگی‌شان باقی بمانیم. خدمات ما به شرح زیر است:

ترجمه رسمی

در آینده ترجمه، با تیمی مجرب و حرفه‌ای از مترجمان حاذق و دارای تخصص در زمینه‌های مختلف، ترجمه رسمی را ارائه می‌دهیم. ترجمه رسمی شامل ترجمه اسناد رسمی، قراردادها، گواهی‌نامه‌ها، سوابق تحصیلی، رزومه‌ها و سایر مدارک حقوقی و اداری است. ترجمه رسمی ما با رعایت دقیق قوانین و مقررات رسمی و توسط مترجمانی که دارای تاییدیه و صلاحیت مربوطه هستند، صورت می‌پذیرد.

ترجمه غیررسمی

علاوه بر ترجمه رسمی، در آینده ترجمه به ترجمه غیر رسمی نیز می‌پردازیم. این خدمات شامل ترجمه مقالات، کتب، بروشورها، سایت‌ها و سایر متون عمومی و تخصصی است. تیم ما با استفاده از دانش زبانی و تخصصی خود، ترجمه‌هایی با کیفیت و قابل قبول را ارائه می‌دهد.

دریافت تاییدیه‌های مورد نیاز از سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف

در آینده ترجمه، به منظور راحتی و سهولت کار مشتریان، فرآیند دریافت تاییدیه‌های مورد نیاز نیز را بر عهده داریم. ما تاییدیه‌های لازم از سازمان‌ها و ارگان‌های مربوطه را جهت اعتبار و قابل قبول بودن ترجمه‌های ارائه شده، به نمایندگی از شما دریافت می‌کنیم.
در آینده ترجمه، به عنوان دفتر ترجمه رسمی با سابقه و کارآزموده، تمامی تلاش خود را می‌کنیم تا ترجمه متون شما را با کیفیت بالا و به موقع انجام دهیم. تیم ما با داشتن تجربه و مهارت‌های لازم، به شما اعتماد و اطمینان می‌دهد که تمامی مکتوبات به درستی به زبان مقصد ترجمه شده و با استفاده از ترجمه‌های ما، می‌توانید کارهای خود را به راحتی پیش ببرید.
اگر به هر گونه خدمات ترجمه رسمی، ترجمه غیر رسمی یا دریافت تاییدیه نیاز دارید، با ما تماس بگیرید. تیم آینده ترجمه در خدمت شماست.

سوالات متداول

1
2
3
4